Корпусні шафи купе на замовлення

Шафа купе – це надзвичайно практичний і функціональний корпусний вид меблів, основною особливістю якої є розсувні двері. У нашому магазині в Івано-Франківську Ви можете замовити на свій смак корпусну шафу купе з надійними системами та дизайном, що ідеально впишеться в приміщення і зекономить місце. Для нас не є бар’єром жодне приміщення. Замовляйте у Меблі Лайк шафу купе уже сьогодні!

Корпус для шафи купе зазвичай виготовлений з ДСП або МДФ. Ламіноване ДСП у нас від компанії Egger! Тож для Вас широкий вибір кольорів та декорів навіть для цієї, не найголовнішої, частини шафи купе. Завдяки наявності корпусу така шафа купе має міцнішу конструкцію у порівнянні з розсувними дверками, які відділяють нішу для зберігання одягу.
Матеріал корпусу також можна використати для бокових відкритих поличок. Такий додатковий простір із задоволенням використовують для книжок, різних дрібничок, гарних “плюшок” інтер’єру. Куди взяти такі меблі з поличками? Цей варіант корпусної шафи на замовлення чудово підійде для коридору(передпокою) чи для меблів у дитячу кімнату.

Мова йде про структуру, в яку входять направляючі (рейки, а також), а також алюмінієві (або сталеві) рамки дверок.

Пропонуємо продукцію тільки від надійних постачальників, які виготовляють продукцію найвищої якості. Маємо на увазі таких виробників, як Braun, ADS і Starke.

Існує декілька найбільш поширених варіантів для фасаду розсувної дверки:

  • ДСП фірми Egger.
  • Ротанг – тропічна ліана.
  • Бамбук.
  • Дзеркало-бронза.
  • Просто дзеркало.
  • Дзеркало-графіт.
  • Малюнок на дзеркалі.
  • Лакобель.

При виготовленні шафи купе на замовлення дуже важливо мудро розподілити простір всередині. Адже від цього залежить, якою зрештою практичною і функціональною вона буде.

Основними складовими є полиці, висувні ящики, штанги для одягу, сітки під взуття, кошики для зберігання одягу та білизни.

У нас ДУУУЖЕ лайкові ціни на корпусні шафи купе на замовлення. Однак, найкраще длч визначення ціни обговорити Ваш проект. Подзвоність нам вже зараз!

Загалом ціна на такий вид шафи залежить від розмірів, механізмів, виду фасаду, наповнення всередині, наявності підсвічування.

Наші досвідчені працівники у спеціальній програмі зроблять проект ваших меблів, будь-яких видів: однодверна, двохдверна шафа купе, з відкритими поличками, кутова, радіусна тощо. Подзвоніть нам або відправте проект на електронну пошту, вказану нижче. Чекаємо Вас!

Такі шафи купе ми зробили

ВБУДОВАНІ СИСТЕМИ

ШАФИ КУПЕ BRAUN

ШАФИ КУПЕ ADS

ДО! Проект шафи купе на замовлення в Івано-Франківську

ПІСЛЯ! Готова корпусна шафа і не тільки. Ми зробили усі меблі для спальні.

Корпусні шафи купе. Відео.

Будь ласка перегляньте відео, в якому даються поради , як саме обрати шафу купе на замовлення – і не прогадати!

Шукати далі прийшов кінець – дзвоніть у Меблі Лайк!

Дзвоніть

099-341-95-54
098-784-86-83

Приходьте

Івано-Франківськ
Мазепи 168А (Сільпо, 2 пов.)

Пишіть

meblike1@gmail.com