Кухні з фарбованими МДФ
у Івано-Франківську

іконка кухняКухні на замовлення з мальованими мдф дозволяють реалізувати будь-які, навіть найвибагливіші рішення в інтер’єрі кухні. Доступне широке розмаїття кольорів і форм. Покриття може бути глянцевим або матовим. Існує можливість виготовлення радіусних фасадів та напівкруглих дверцят.

перевагиЗверніть будь ласка увагу на численні переваги кухонь з фарбованими фасдами МДФ:

  • Неймовірне розмаїття кольорів та відтінків (будь-який колір по RAL), ефектів перламутру, металіку, фотодрук неймовірних картин.
  • Достатня екологічність для безпечного користування.
  • Вологостійкість та міцність
  • Стійкість до подряпин
  • Найрізноманітніші форми – напівкруглі, радіусні.

Виготовимо Вашу кухню надзвичайно швидко. Чекати тільки 3 тижні від моменту замовлення. Крім того, після встановлення для Вас діятиме гарантія тривалістю 1 рік.

Фурнітура Blum безперечно є накращим варіантом для кухонних меблів. Втім, ми маємо і дешевші варіанти, які не розчарують Вас своєю високою якістю і комфортом у користуванні.

На кухні з мальованим МДФ у нас одна з найкращих цін в Івано-Франківську: всього 9940 грн за м/п. Більш того, Ви можете дізнатися про АКЦІЇ, які зараз діють на ці кухні. Чекаємо Вас!

КУХОННА ТЕХНІКА

КУХОННІ СТІЛЬНИЦІ

КУХОННІ ФАРТУХИ

ЗАМОВИТИ КУХНЮ МДФ

099-341-95-54
098-784-86-83

ЧИТАТИ ВІДГУКИ ПРО НАС

ХОЧУ НА ГОЛОВНУ

СТОРІНКА ПРО ВСІ КУХНІ

БЛОГ МЕБЛІ ЛАЙК

Кухня з фарбованими МДФ. Відео.

Подивіться будь ласка відео з можливими кольорами для мальованих мдф. Ви можете замовити дизайн своєї кухні на будь-який смак. Чекаємо Вас у нашому меблевому салоні! 

Дзвоніть

099-341-95-54
098-784-86-83

Приходьте

Івано-Франківськ
Мазепи 168А (Сільпо, 2 пов.)

Пишіть

meblike1@gmail.com