Стільниці на будь-який смак
у Івано-Франківську

Натуральний & кварцевий камінь AVAST

Кухонні стільниці AVAST представлені у двох основних видах: мармур і граніт. Вибравши таку стільницю для класичної кухні з дубовими фасадами, Ви отримаєте унікальну кухню, що свідчитиме про Ваш хороший смак і виглядатиме завжди шикарно.

Вдихніть у Вашу кухню французький шарм із стільницями Avast Quartz. Наша продукція надзвичайно міцна і стійка, адже 90% сировини – це кварц, а він, як відомо, є одним з найміцніших мінералів на землі. По суті, він є четвертим по міцності серед існуючих. Поверхня такої стільниці стійка до подряпин та будь-яких інших пошкоджень.

Більш того, купивши стільницю  в нашому мебельному салоні в 
Івано-Франківську, Ви отримаєте екологічний матеріал, за яким легко і просто доглядати. У нього однорідна структура, без пор чи мікротріщин. Тож жир, пил та грязюка не буде “в’їдатися” в поверхню стільниці. А також, ми маємо сертифікати екологічності цієї продукції! ЧЕКАЄМО ВАС!

НАШІ КУХНІ

ЗАМОВИТИ СТІЛЬНИЦЮ

КУХОННІ ФАРТУХИ

Штучний акриловий камінь TRISTONE

Продукцію ТМ Tristone виготовляється корейською компанією Lion Chemtech, яка є найбільшим виробником акрилового каменю в Кореї. Кухонні стільниці Tristone виготовляють на найсучаснішому обладнанні. Це, а також якісна сирована і суворий контроль дозволяють компанії стати лідером продажів акрилового каменю в Україні.

Використовуючи штучний камінь Tristone можна створити чудові дизайнерські рішення: безшовні стільниці та мийки, тривимірні дизайнерські вироби будь-якої форми. Кольорова гама включає 63 чудових узорів, які задовільнять кожного покупця.

Деякі варіанти декорів Tristone

Стільниці постформінг

Що таке постформінг? Це високотехнологічний спосіб облицювання деревних плит. Покриття постформінг є одним з найміцніших для стільниць і має високу зносостійкість та стійкість до царапин.

Зазвичай кухонні стільниці виготовляють з ДСП, товщиною 28 мм або 38 мм. Потім його облицьовують шаром ламінату, завдяки якому Ваша стільниця служитиме багато років без проблем.

Пропонуємо Вам стільниці в Івано-Франківську з постформінгом таких виробників:

  • Luxeform (Україна). Приваблива кольорова палітра для кожного, ціна у Меблі Лайк чудова на такі стільниці.
  • Egger (Австрія).
  • Arpa (Італія).

Деякі варіанти декорів Arpa

Деякі варіанти стільниць Egger

Деякі варіанти декорів Luxeform

Відео про стільниці Luxeform

Дзвоніть

099-341-95-54
098-784-86-83

Приходьте

Івано-Франківськ
Мазепи 168А (Сільпо, 2 пов.)

Пишіть

meblike1@gmail.com