Спальні на замовлення
в Івано-Франківську

Спальні – це місця відпочинку і відновлення сил. Тому усе, в тому числі і меблі, повинні радувати і заспокоювати.

У  нас Ви можете вибрати спальні на замовлення на будь-який смак. Що слід взяти до уваги, вибираючи спальню  на замовлення в Івано-Франківську?

Насамперед, виберіть матеріал корпусу для меблів. Корпус може бути як з масиву дерева, так і з ДСП. Можна поєднувати два чи три види корпусу.

Потім подумайте про дизайн і розміри. Особливо варто добре обдумати які саме повинні бути розміри ліжка, а також настільки вмістимо повинна бути шафа купе.

По-третє, виберіть найкращий варіант розміщення меблів у спальні. Не забудьте про функціоналість ліжка – чи будете ви в ньому зберігати речі та як саме.

По-четверте, приходьте в наш мебельний салон в Івано-Франківську. Наші дизайнери дадуть відповіді на Ваші запитання і допоможуть вибрати найкращу спальню. Більш того, ми дамо Вам візуальне зображення меблів.

У нас ліжка будь-яких розмірів, адже ми насамперед виготовляємо меблі на замовлення. Також це означає, що ліжко буде найвищої якості.

Вибираючи ліжко в спальню, ми думаємо про практичність і зручність. Для просторого приміщення, звісно, можна вибирати ліжка з масивними каркасами, але для маленької спальні краще цього не робити.

Допоможемо Вам створити ліжко із схованими ящиками і відсіками для зберігання речей.

Зазвичай, для більшості спалень необхідно ще кілька тумб і невеликий столик. Також виготовимо на Ваш смак комод.

І звісно, що в спальні можна встановити корпусну шафу купе, або “зашити” її з розсувними дверками в нішу стіни. Дізнайтеся більше про наші шафи купе на відповідній сторінці.

Вибираючи матрац для ліжка, важливо брати до уваги те, що він повинен бути пружним і достатньо твердим. Немає сумніву, що найкращим варіантом будуть ортопедичні матраци. Пропонуємо Вам якісні ортопедичні матраци ВЕНЕТО.

У нас ДУУУЖЕ лайкові ціни на спальні в Івано-Франківську. Втім, найкраще для визначення ціни обговорити Ваш проекту нашому салоні. Чекаємо Вас!

Наші спальні

ШАФИ КУПЕ

ВСІ НАШІ РОБОТИ

ВІДГУКИ

Як вибирати матраци? Відео.

Подивіться будь ласка відео із програми “Все буде добре” про те, як вибирати матраци.

Дзвоніть

099-341-95-54
098-784-86-83

Приходьте

Івано-Франківськ
Мазепи 168А (Сільпо, 2 пов.)

Пишіть

meblike1@gmail.com