Офісні меблі
в Івано-Франківську

Облаштувати офісне приміщення потрібними меблями – це нелегке завдання. Але Вам не треба переживати. Адже наша компанія має великий досвід у виготовленні офісних меблів в Івано-Франківську.

Ми не тільки знаємо, як зробити якісні столи, крісла та шафи для офісу. Більш того, наші спеціалісти допоможуть Вам якнайкраще організувати їхнє розміщення і створити справжній Open Office!

Існує декілька основних способів, як можна розмістити офісні меблі.

Ось деякі з них:

  • Лінійний – якщо столи шикуються чітко в один чи декілька паралельних рядів.
  • Кутовий – кутова конфігурація розміщення столів.
  • Острівний – група столів є об’єднаною в блок.

Звісно, що кабінет керівника компанії – це обличчя фірми. Тому тут мають бути найкращі меблі, які мають високу якість і виглядають бездоганно. Це показник статусу і сприяють хорошому іміджу. Ми маємо багатолітній досвід у створенні саме таких меблів. Тож ви можете бути впевнені у нашій компетенцію, щоб створити для вас найкращий продукт!

Шукаєте офісний стіл в Івано-Франківську? Ми можемо виготовити на замовлення саме такий, який Вам потрібно! Столи для нарад, приставні столи, столи керівників, комп’ютерні столи – ми маємо досвід виробництва усіх їх.

Крім того, ми виготовляємо офісні стули будь-яких форм: прямокутні, квадратні, у формі кола, овальні чи по будь-якої хитромудрої форми.

Працівники офісу проводять багато на кріслах, тому вони повинні бути надійні, довговічні і зручні. Наші крісла володіють такими функціями:

  • Регулювання глибини сидіння.
  • Регулювання спинки.
  • Регулювання кута нахилу спинки.

 

Ціна звісно залежить від величини Вашого проекту. Ми надаємо особливо низькі знижки при замовленні меблів на замовлення для великих офісних приміщень. Подзвоніть нам уже зараз!

Ці меблі в офіси ми робили

КУХНІ НА ЗАМОВЛЕННЯ

ВСІ НАШІ РОБОТИ

ВІДГУКИ

Як обрати зручне крісло в офіс? Відео.

Подивіться будь ласка відео із програми “Сніданок з 1+1” про те, як вибирати зручні офісні крісла. Впевнені, Вам сподобається це відео про офісні меблі!

Дзвоніть

099-341-95-54
098-784-86-83

Приходьте

Івано-Франківськ
Мазепи 168А (Сільпо, 2 пов.)

Пишіть

meblike1@gmail.com