Кухні із фасадами Кліф
в Івано-Франківську

іконка кухняЗ нами Ви ніколи втратите можливості купити найсучаснішу кухню, із наймоднішими фасадами. Пропонуємо вам новинку – кухні із вишуканими фасадами Кліф (Cleaf, Італія).

перевагиКухні Cleaf мають ряд переваг. Ось деякі з них:

  • Відповідність нормам екології Західної Європи.  Це екологічно чисті плити ДСП, при виготовленні яких застосовуються тільки інноваційні технології. 
  • ДУУУЖЕ висока зносостійкість.
  • Величезний вибір текстур фасадів – від світлого дуба до темного, текстури будь-яких штучних чи натуральних матеріалів, від натуральних тонів до яскравих і неповторних, одним словом “чого душа бажає”.
  • Чудовий на вигляд об’ємний декор.
  • Можливість виготовлення кухонь будь-яких розмірів.
  • Вони мають термоструктуровану поверхню (по-англійськи TSS – thermo structured surface). Завдяки цьому їх можна використовувати як в житлових приміщеннях, так і в тих, де зазвичай не отоплюється.

Кухонні меблі з фасадами Кліф ми виготовляємо за 3-4 тижні. Ми несемо відповідальність за виготовлені меблі – гарантія 1 рік.

Надійні завіси, підіймачі та шухляди – це запорука тривалого періоду експлуатації. Пропонуємо тільки якісні механізми. Ви можете обрати Blum або іншу дешевшу якісну фурнітуру.

У нас найкращі ціни на кухонні меблі із фасадами Cleaf! Така кухня на замовлення коштує всього 9200 грн за м/п. Чекаємо Вас!

КУХОННА ТЕХНІКА

КУХОННІ СТІЛЬНИЦІ

КУХОННІ ФАРТУХИ

ЗАМОВИТИ КУХНЮ

099-341-95-54
098-784-86-83

ЧИТАТИ ВІДГУКИ ПРО НАС

ХОЧУ НА ГОЛОВНУ

СТОРІНКА ПРО ВСІ КУХНІ

БЛОГ МЕБЛІ ЛАЙК

Фасади ДСП Cleaf(Італія). Відео.

Подивіться будь ласка відео про кухні на замовлення із фасадами Кліф. Дзвоніть! Чекаємо Вас!

Дзвоніть

099-341-95-54
098-784-86-83

Приходьте

Івано-Франківськ
Мазепи 168А (Сільпо, 2 пов.)

Пишіть

meblike1@gmail.com