Найкращі скіналі в Івано-Франківську

УВАГА! Кухонні фартухи ми продаємо
тільки в наборі з кухнями, окремо - НІ

Кухонні фартухи з фотодруком

Про головне

Скіналі для кухні на замовлення – це відмінний спосіб змінити інтер’єр і надати Вашій кухні неповторного вигляду. Декоративні кухонні фартухи виготовляються зі скла. Тому догляд за ними для господині буде дуже простим. 

Вибираючи фартухи з фотодруком, Ви отримаєте широкий вибір кольорів та малюнків. Що Ви бажаєте? Природні пейзажі, моря, океани, панораму якогось затишного містечка, хмарочоси мегаполіса, квіткові композиції, зображення тварин, і звісно фрукти, овочі, солодощі. Можна зробити буквально УСЕ. Звісно, що ексклюзивні дизайні будуть дорожчі, але краса неймовірна. Дізнайтеся більше про наші пропозиції, подзвонивши в наш офіс. Чекаємо Вас!

Скіналі з фарбованим склом

Про головне

Простіший варіант скіналь – це просто з фарбованим склом. Втім, вони також виглядають чудесно і нададуть Вашій кухні особливого блиску! Ця модна тенденція швидко поширюється. Не проспустіть свого шансу зробити свою кухню неповнорною! У Меблі Лайк доступні ціни на скіналі і багаторічний досвід роботи з ними.

Фартух виготовляється з тонованого скла (наприклад, графіт, синє чи бронза). Їх можна виготовити як з суцільним, так і зчастковим піскоматуванням. У нас ШИРОКИЙ вибір візерунків та кольорів. Добавте шикарне освітлення – і Ваша кухня просто сяятиме. Подзвоніть нам уже сьогодні, щоб дізнатися ціну на кухні та кухонні фартухи. Або спішіть в наш мебельний салон в Івано-Франківську. 

Відео про кухонні фартухи

Процес

Чому скіналі?

Плюси і мінуси

Дзвоніть

099-341-95-54
098-784-86-83

Приходьте

Івано-Франківськ
Мазепи 168А (Сільпо, 2 пов.)

Пишіть

meblike1@gmail.com