Кухонна техніка
в Івано-Франківську

Наведемо основні параметри, на які слід звернути особливу увагу при виборі витяжки на кухню:

  1. типи конструкції
  2. типи очищення повітря
  3. типи фільтрів
  4. продуктивність
  5. параметри витяжки

Індукційні варильні панелі. Головна перевага – швидкість розігрівання. Індукційні вихрові токи миттєво розігрівають дно посуду. Адаптивні теплові зони підлаштовуються під форму та діаметр дна посуду, що дарує вам додаткову свободу у процесі приготування.

Газові варильні панелі – удосконалена класика завдяки особливій конструкції газових конфорок, їжа на такій плиті готується швидше та ефективніше. Полум’я направлено під певним кутом, що дає змогу теплу розподілятися більш рівномірно.

Електричні варильні панелі обладнані конфорками різного розміру, що не обмежує вас у виборі посуду. Склокерамічну поверхню легко утримувати у чистоті.

Як правильно вибрати електродуховку? Віддайте перевагу тому типу пристрою, який буде покривати всі ваші потреби.

Традиційна духова шафа з нагрівальними елементами, розташованими вгорі і внизу камери. Такий пристрій – оптимальний варіант, якщо запікаєте нечасто і готуєте прості страви.

Комбіновані духові шафи – пристрої, які поєднують в собі функції духовки і мікрохвильовки. Хороший вибір при обмеженому просторі на кухні.

Багатофункціональні духовки з функцією пари. Оснащені конвекцією, додатковими пристроями (термодатчиками), функціями грилю і розморожування.

Посудомойна машина не так давно “прописалася” в наших квартирах. Довгий час вважалося, що ця техніка є атрибутом розкоші, проте з кожним днем все більше хазяйок приходять до висновку, що посудомийна машина повинна зайняти своє почесне місце на їх кухні. Можливо, машина і миє посуд довше, але вона робить це замість людини, звільняючи час для важливіших справ. Крім того, посудомийна машина може мити посуд при високій температурі, повністю змиває миючий засіб, сушить посуд і, головне, береже шкіру рук.

КУХНІ

ПРИХОЖІ

ОФІСНІ МЕБЛІ

Як вибрати посудомойну машину. Відео.

Будь ласка подивіться відео про те, на що варто зважати, вибираючи посудомийну машину.

Дзвоніть

099-341-95-54
098-784-86-83

Приходьте

Івано-Франківськ
Мазепи 168А (Сільпо, 2 пов.)

Пишіть

meblike1@gmail.com