Кухні Лакобель

Ціна від 9990 грн за м/п

Лакобель – це скло, на одну сторону якого нанесена рівномірно фарба. Він є абсолютно безпечним для здоров’я. Крім того, лакобель є вогнестійким, стійкий до впливу ультрафіолету, а також вологостійкий.  Наші кухні на замовлення з лакобелю ми робимо уже багато років. Звертайтеся. Надіємося на співпрацю!

Кухні з масиву дуба

Ціна від 14950 грн за м/п

Натуральні матеріали завжди в тренді. Кухні з масиву дуба є екологічними, міцними та довговічними. А що вже сказати про вигляд кухонь на замовлення з масиву дуба. Вони неперевешені, елітні та шикарні. Чекаємо Вас! У нас найкращі ціни.

Ціна від 9940 грн за м/п

Кухні з мальованим (фарбованим) МДФ є надзвичайно популярними. У нас великий вибір кольорів та доступні ціни. А головне, що фасади МДФ стійкі до вологи, міцні, мають чудову поверхню, відсутній неприємний запах. А вигляд завжди приноситиме Вам радість!

Ціна від 11950 грн за м/п

Натуральні шпоновані фасади для кухні мають неповторний вигляд, раціональна альтернатива масиву дерева. Шпон надійний, довговічний і цінується завжди. Дізнайтеся більше про кухні зі шпону, перейшовши за посиланням нижче.

Ціна від 7500 грн за м/п

Плити Egger – це деревинно-стружкова плита, заламінована спеціальною плівкою. Виробником матеріалу є австрійська компанія. Матеріал для плит абсолютно безпечний для здоров’я. А плівка надійно захищає від вологи та пошкоджень. Це ж, звісно, є дуже важливим для кожної кухні.

Ціна від 9700 грн за м/п

Пропонуємо Вам пластикові фасади в алюмінієвій рамці, або в кромці ПВХ. Оптимальне рішення ціна/якість. Така кухня на замовлення дешева, але якісна і красива. А пластикові фасади – одні з найдовговічніших.

Ціна від 9200 грн за м/п

Основою фасадів таких кухонь є ДСП. Вони мають термоструктуровану поверхню. Тому вони стійкі до перепадів температур та вологості. Крім того, у Меблі Лайк широкий вибір текстур і кольорів. Дзвоніть уже зараз в наш мебельний салон!

Ціна від 12500 грн за м/п

Акрил – ще один сучасний тренд в кухонній моді. З такими фасадами Ви можете втілити в життя будь-які ексклюзивні та яскраві рішення для інтер’єру. Глянцеві фасади завжди в моді. Чекаємо Вас! Наші кухні на замовлення доступні за ціною!

Дзвоніть

099-341-95-54
098-784-86-83

Приходьте

Івано-Франківськ
Мазепи 168А (Сільпо, 2 пов.)

Пишіть

meblike1@gmail.com