Кухні з масиву дуба
в Івано-Франківську

іконка кухняКухні з натурального масиву дуба завжди в моді. Якщо ви обираєте класичну кухню на замовлення, то масив дерева (дуб) – найкращий варіант. І головне! Кухні з масиву дуба – це престиж, неперевершеність інтер’єру. Замовляйте у нас і відчуйте естетичну насолоду в самому серці вашого помешкання. 

перевагиІснує безліч переваг, замовляючи дубову кухню:

  • Тривалий термін експлуатації кухні.
  •  Дерево є екологічним продуктом, тому зовсім не переймайтеся питанням впливу на здоров’я.
  • Найвища міцність деревного матеріалу – дуб використовується навіть для будівництва кораблів!
  • Висока стійкість до перепадів температури і до вологості. На відміну від інших дерев, дуб витримує вплив зовнішніх факторів.
  • Недорога реставрація фасадів внаслідок пошкодження.
  • Широкий вибір кольорів та форм.
  •  Чудесний природний малюнок і колір – просто неможливо відвести погляд, хіба щоб витягти щось з духовки на кухні!
Звісно, що існує і ряд особливостей у догляді за такими меблями: регулярно протирайте фасади фланелевою ганчіркою, з допомогою порохотяга, використовуйте спеціальні засоби догляду, уникайте використання вологих ганчірок.
 

Дубову кухню на замовлення ми виготовляємо всього за 2 місяці. Чекаємо Вас у нашому офісі в Івано-Франківську! До речі, на фасади з масиву ми даємо 1 рік гарантії. Ви ще нам не дзвонили?

У нас тільки якісна фурнітура для меблів у кухні. Наприклад, одним з найкращих варіантів фурнітури буде Blum. Прочитайте більше на відповідній сторінці нашого сайту!

Ціна на кухню з масиву дуба становить 14 950 грн за м/п. Погодьтеся, що це чудова ціна на масив дуба. У нас завжди діють акції на кухонні меблі. Щоб дізнатися, перейдіть на потрібну сторінку сайту.

КУХОННА ТЕХНІКА

КУХОННІ СТІЛЬНИЦІ

КУХОННІ ФАРТУХИ

ХОЧУ НА ГОЛОВНУ

СТОРІНКА ПРО ВСІ КУХНІ

ФУРНІТУРА БЛЮМ

Кухня з масиву дуба. Відео

Подивіться будь ласка відео як виглядає кухня з масиву дерева. Класична дубова кухня на замовлення – це шикарні на вигляд меблі і довговічні.

Дзвоніть

099-341-95-54
098-784-86-83

Приходьте

Івано-Франківськ
Мазепи 168А (Сільпо, 2 пов.)

Пишіть

meblike1@gmail.com